Virologie se rozpadá pod tíhou vlastních lží

VĚDCI TO ZAČÍNAJÍ CHÁPAT! NELZE SEKVENOVAT, BIOCHEMICKY POPSAT, KVANTIFIKOVAT NEBO JAKKOLIV ZKOUMAT NĚCO, CO REÁLNĚ FYZICKY NEMÁTE, ALE POUZE SE POMOCÍ PCR DOMNÍVÁTE, ŽE TO MÁTE. DOKUD NEBUDE “VIRUS” ŘÁDNĚ IZOLOVÁN POCTIVÝMI KONZERVATIVNÍMI METODAMI, NELZE JAKÉKOLIV INFORMACE O “NĚM” POVAŽOVAT ZA FAKTA.

Video vhodné pro lékaře, odbornou obec, ale také širokou veřejnost – srozumitelnou formou vysvětluje lži a falešné zprávy, které vytváří mainstreamová „věda“ a média a na kterých se bohatě živí farmaceutické firmy a jejich otroci, politici.

Panelové diskuze se zúčastnili:

DR. ANDREW KAUFMAN
je univerzálním vědcem, který vystudoval několik oborů: molekulární biologii na prestižní MIT (Massachusetts Institute of Technology), všeobecné lékařství na Univerzity of South Carolina a forenzní psychiatrii na Duke Univerzity.

DR. THOMAS COWAN
je autorem různých medicínských publikací jako například New Biology of Water; Vaccines, Autoimmunity and the Changing Nature of Childhood Illness; Human Heart, Cosmic Heart; hlavním autorem The Fourfold Path to Healing; a spoluautorem (se Sally Fallon) The Nourishing Traditions Book of Baby and Child Care. Dr. Cowan působil jako viceprezident Asociace lékařů pro antroposofickou medicínu a je zakládajícím členem správní rady Nadace Westona A. Price. Píše také sloupec „Zeptejte se doktora“ v časopise Wise Traditions in Food, Farming and the Healing Arts (čtvrtletník Weston A. Price Foundation), přednášel po celých Spojených státech a Kanadě.

MIKE ADAMS
(alias „Health Ranger – Strážce zdraví“) je vědecký výzkumník, specializující se na forenzní analýzu a analýzu produktů a potravin. Je majitelem mezinárodně akreditované a zcela nezávislé analytické laboratoře známé jako CWC Labs, jejíž přístrojové vybavení Time-Of-Flight poskytuje rozsáhlé možnosti screeningu téměř jakéhokoliv kapalného nebo pevného vzorku na více než 25 000 známých chemikálií, zahrnujících pesticidy, průmyslové chemikálie, rekreační drogy, potravinářské přídatné látky, těžké kovy a další.

https://resetheus.org/sovi/
https://odysee.com/@resetheus:5
PODPOŘTE NÁS:
https://resetheus.org/dar/

Leave a Comment